Ebben a tanévben a dunaszekcsői és a sombereki iskolák közös lány csapattal indultak a kis iskolák megyei atlétika csapatversenyén, ahol a győzelem után képviselhettük Baranya megyét és iskoláinkat az országos döntőn.

Június 17-én egészen Debrecenig utaztunk, hogy másnap összemérjük erőnket a legjobbakkal.

A hosszú utazás, a nagy meleg a szálláson és a verseny napján nem vette el a lányok kedvét, és igyekeztek a legjobban teljesíteni.

Délelőtt 11 órakor kezdtünk távolugrással, majd kislabda hajítással folytattuk, végül a 60- illetve 100 méter síkfutás következett. A verseny után sokáig kellett várnunk még a csapatok pontszámait összesítették. Végül következett az eredményhirdetés, ahol megtudtuk csapatunk az előkelő 5. helyen végzett.

A csapat tagjai: Glück Karina Zoé - Somberek
  Rittlinger Lenke - Somberek
  Reiter Kata - Somberek
  Gömzsik Csenge - Somberek
  Scheppi Hanna - Dunaszekcső
  Bicskei Alexa - Dunaszekcső

Köszönjük a lehetőséget, a támogatást és a bíztatást!

Lichtmeszné Solt Erika felkészítő nevelő