Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!

Ahogy már a tavalyi évben is, a Dunántúli Napló és a bama.hu szerkesztősége idén is külön gratulál a jó bizonyítvánnyal rendelkező tanulóknak, a kitűnő tanulókat pedig külön is jutalmazzák.
A Színötös nevű akciójukkal várják a csupa ötös, azaz kitűnő tanulók jelentkezését, hogy nevüket feltüntessék a napilap hasábjain és az online felületen is. Minden jeles diák garantált ajándéka 1 db belépőjegy a Pécsi Állatkertbe.
Jelentkezni a https://www.bama.hu/szinotos/ linken található űrlap kitöltésével lehet, amelyhez csatolni kell egy jó minőségű képet a tanulóról, a bizonyítvány másolatát és egy szülői hozzájárulási nyilatkozatot.
Az űrlap már elérhető, a jelentkezési határidő 2019. július 5.
A játékban részt vehet minden Baranya megyei általános iskolába járó diák törvényes képviselője, akinek gyermeke az aktuális tanévben kitűnő bizonyítvánnyal végzett.
A nyeremények július 5-ét követően 1 hónapon belül vehetők majd át a kiadóban (Pécs, Kisfaludy utca 6.). Jelentkezéseket alsó tagozatos szöveges értékeléssel is elfogadnak, ha tartalmazza a „követelményeknek jól megfelelt” vagy „megfelelt” összegzést.